אודות

אדריכלות ועיצוב פנים תופסים אותנו בכל היבט בחיים – הן בדירה, בבית פרטי ואפיל ובגינה הפרטית או הציבורית. מדובר באחד הנושאים המרכזיים בחיינו אך נשאלת השאלה – מה אתם יודעים על אדריכלות? אם אתם סבורים שאתם לא ממש צריכים לדעת על אדריכלות ובנייה, הרשו לי לתקן אתכם.

קיימת סבירות מאוד גבוהה אם לא וודאות מוחלטת שגם אתם תצטרכו לעמוד מול אדריכל, קבלן, מעצבת פנים או לפחות שיפוצניק באחד הימים.

לפגישה או לפגישות הללו יהיה משקל גבוה הן מבחינת איכות החיים בבית המגורים והן מבחינת התמורה לכספכם. על סמך ניסיוני אוכל לומר לכם בוודאות שמי שמבין אפילו במעט את התחום, יכול להשיג הרבה יותר ממה שהוא חושב בעוד שמישהו שנתון לחסדי בעלי המקצוע ונותני השירותים השונים, בהחלט צריך לקוות שיש לו הרבה מזל…

הכירו את הבלוג שיעשה לכם סדר

נעים להכיר! שמי נעה לטבר, בוגרת קורס עיצוב פנים ומכורה לכל נושאי העיצוב. הקמתי את הבלוג מתוך אמונה שעיצוב פנים ואדריכלות אינם צריכים להיות נחלת בודדים. לא – אינכם הולכים לבנות בניין ואינכם צריכים ללמוד 5 שנים רק כדי לעצב את הבית שלכם באופן הראוי. מעבר לכך, אני סבורה שאם כבר אתם עומדים לשפץ או לבנות בית חדש, תוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר אם תנהלו את הפרויקט בעצמכם.

אינכם צריכים להחליף את בעלי המקצוע השונים. זה יהיה לא אחראי אבל למילה שלכם יש משקל גבוה בתהליך והתוצר שיתקבל ישמש קודם כל אתכם.

כבר ראיתי כיצד אנשים שלא ידעו מאומה בנושא עיצוב ובנייה, נכנסו לתהליך של בניית בית חדש או שיפוץ דירה קיימת תוך הסתמכות מוחלטת על הסובבים ונכשלו באופן כזה או אחר (החל מכשלים מבניים ועד להונאה כספית) ולעומתם נתקלתי גם באנשים שחקרו, בדקו, קראו ובעיקר ניהלו את התהליך בעצמם. אתם יכולים להיות בטוחים שבכל המקרים הללו, התוצאות היו הרבה יותר ממשביעות רצון.

איך אוכל לעזור לכם?

הבלוג שלי מכיל מידע רב בכל הקשור ברעיונות לשיפוץ, שדרוג, עיצוב ובחירת בעלי מקצוע כגון אדריכל או קבלן. אני סבורה שהמידע הרב בבלוג שלי יוכל לסייע לכם לאורך כל התהליך ויאפשר לכם לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

מעבר לכך, אינכם חייבים לבנות בית חדש כדי להמשיך ולהתעדכן. בלוג זה פונה לכל מי שתחום העיצוב הוא חלק מחייו.

פרסום מאמרים באתר

חלק מהתכנים נכתבו על יד וחלק על ידי גולשים. בהזדמנות זאת אני רוצה להזמין אתכם להצטרף ולכתוב כתבות בנושאים שהוזכרו.

אדריכלים? מעצבי פנים או בעלי מקצוע בתחום הבנייה והעיצוב? בואו ליהנות מחשיפה חינמית. שלחו אלי כתבות בנושאי טיפים לעיצוב ותכנון, תיק עבודות וכיוצא בזה ואני אפרסם את הכתבות באתרבחינם וללא תמורה אבל בתנאי אחד – שהתוכן יהיה איכותי ומקצועי. בסיום המאמר אציב את הקישור לעמוד הבית שלכם שיעניק לכם קרדיט מלא על התוכן.

מיותר לציין שכל הכתבות שנשלחות עוברות בדיקה של איכות, מקוריות ורלוונטיות. אם אתם סבורים שיש לכם מה לתרום – אשמח מאוד להציע לכם את הבמה.