עיצוב מטבח צבע שחור

רוצים לשמוע עוד?

התקשרו 050-830-3839 או שלחו הודעה

  דופלקס הוא דירה המורכבת משתי קומות, המאפשרת יצירת מרחב מגורים גדול ומרשים במיוחד. עיצוב דופלקס בסגנון עם מעצב פנים מקצועי יכול להפוך אותו למקום מגורים אידאלי עבור משפחות שרוצות ליהנות מפאר ואלגנטיות תוך ניצול מיטבי של המרחב.

  בחירת סגנון וגוונים בעיצוב דופלקס

  עיצוב יוקרתי של דופלקס מתמקד באלגנטיות ואיכות. מומלץ לבחור גוונים ניטרליים כגון לבן, שחור ואפור בשילוב עם גווני זהב, כסף או פלטינה. ניתן לשלב גם גוונים עשירים כגון בורדו, ירוק חום או טורקיז כדי ליצור עניין ויזואלי אך חשוב לעשות את זה בזהירות. הסגנון יכלול רהיטים אלגנטיים, כגון ספות עור, כורסאות וינטג' ושולחנות זכוכית ומתכת.

  חומרי גמר

  חומרי גמר איכותיים יוסיפו לתחושת הפאר. מומלץ לשלב שיש יוקרתי למטבח. ריצוף פרקט איכותי בחדרים ופורצלן בשאר חלקי הדירה יוסיף למראה היוקרתי. כמו כן כדאי לשקול ולשלב קירות בגימור טיח, טפטים או צבע משי, מעקות זכוכית, מתכת או עץ טבעי וקיר כוח מעוצב מעץ או גבס.

  תאורה ואביזרים

  תאורה חמה ורכה תתרום לאווירה. השתמשו בנורות לד חסכוניות בשילוב תאורת נוי לאווירה חמה ואינטימית. שלבו אביזרי דקורציה יוקרתיים כגון וזות זכוכית או פורצלן, פסלים ויצירות אמנות.

  חלוקת החלל

  בעיצוב פנים של דירת דופלקס חשוב לנצל את יתרון הגובה כדי ליצור חלל כפול. בקומה הראשונה מומלץ למקם את האזורים המשותפים כגון סלון, פינת אוכל ומטבח. בקומה השנייה אזורים פרטיים יותר כמו חדרי שינה. מומלץ להשקיע בעיצוב גרם מדרגות מרשים ומעקה מתכת יוקרתי מפני שלרוב הם יהיו במרכז הבית.

  בסיכומו של דבר עיצוב דופלקס בסגנון יוקרתי דורש שימת לב לפרטים ואיכות חומרים. עם תכנון נכון של הסגנון, התאורה וחלוקת החלל ניתן להפוך דופלקס למקום מגורים מרשים, אלגנטי וייחודי.