עיצוב פנים של סלון
עיצוב מטבח בפנטהאוס
עיצוב חדר אמבטיה
עיצוב חדר שינה

רוצים לשמוע עוד?

התקשרו 050-830-3839 או שלחו הודעה

  מגורים בפנטהאוס מאפשרים ניצול יעיל של המרחב תוך יצירת אווירה מודרנית ויוקרתית. לפניכם מספר טיפים לעיצוב פנים של פנטהאוס בצורה מיטבית.

  בחירת סגנון וחומרי גמר

  רוב הפנטהאוסים מעוצבים בסגנון מודרני ומינימליסטי כשבדרך כלל חומרי הגמר השולטים עשויים בטון, זכוכית, עץ ופלדה. ניתן לשלב גם אלמנטים של אבן, שיש וטיח ובכל אופן מומלץ על גוונים ניטרליים בשילוב עם צבעים עזים כנקודות צבע ועניין.

  תכנון המרחב בעיצוב פנטהאוס

  יש למקסם את ניצול השטח עם חללים פתוחים וזורמים. במידה שמדובר בשתי קומות, ניתן ליצור חלל כפול בעזרת תקרה גבוהה וגלריה. מומלץ להתקין מעקה מתכת מרשים סביב הגלריה ולשלב חלונות גדולים לתאורה טבעית מיטבית.

  ריהוט ועיצוב פנים בפנטהאוס

  העדיפו ריהוט מודרני פונקציונלי בעל קווים נקיים. ספות עור, שולחנות זכוכית ושילוב אלמנטים טבעיים כגון צמחייה ואבן ליצירת איזון ותאורה חמימה לצד תאורת לד פונקציונאלית.

  גינת מרפסת

  נצלו את שטח המרפסת הגדול ליצירת גינה. מומלץ לעצב את הגינה במידתיות כך שהמרפסת תהיה מוארת ונעימה אך לא עמוסה מדי. הוסיפו ריהוט גן, ערסל וצמחייה ליצירת אווירה מודרנית ויוקרתית.

  מעצבת פנים מומלצת תעצב פנטהאוס באופן מודרני, אוורירי ויוקרתי המאפשר ניצול יעיל של המרחב. המפתח הוא שילוב נכון של חומרי גמר, תאורה, ריהוט וצמחייה ליצירת סביבת מגורים איכותית ובסטייל.