עיצוב פנים סלון דירת סטודיו

רוצים לשמוע עוד?

התקשרו 050-830-3839 או שלחו הודעה

  דירת סטודיו היא דירה קומפקטית המורכבת מחלל פתוח אחד גדול ללא קירות פנים. עיצוב דירה בתצורה זו יכול להיות אתגר מרתק עבור כל מעצב פנים וליצור מרחב מגורים פונקציונלי ואסתטי.

  עיצוב דירת סטודיו – יצירת אזורים

  כיוון שמדובר בחלל פתוח, יש ליצור הפרדה בין אזורי הפעילות השונים בעזרת ריהוט ואלמנטים אדריכליים. אפשר להגדיר אזור שינה, מטבח, פינת אוכל וסלון בעזרת שטיחים, וילונות, מחיצות ניידות וסידור מושכל של הריהוט.

  עיצוב התאורה

  בהיעדר קירות פנים, חשוב לנצל היטב את התאורה הטבעית. מומלץ למקם את אזור השינה בצד החשוך יותר ואת האזורים הכלליים ליד חלונות גדולים. שלבו גם נקודות תאורה מספקת מצד אחד ותאורת אווירה מצד שני.

  ריהוט ואבזרים

  בחר ריהוט פונקציונלי וקל כך שניתן יהיה לשנות את סידור החלל בקלות. מומלץ על ריהוט מודולרי, מזרנים ניידים ושולחנות מתקפלים. שלבו אביזרים וצמחייה להוספת צבע וטקסטורה. כמו כן בעיצוב דירת סטודיו צריך לקחת בחשבון את סוג הווילונות. חשוב לבחור בווילונות עם יכולת אטימות של 100% לאור השמש על מנת ליצור סביבת שינה נעימה.

  אחסנה

  מכיוון שמדובר בשטח קטן, יש חשיבות מיוחדת לפתרונות אחסון יצירתיים כגון ארונות גבוהים בגובה התקרה, מדפים תלויים, מיטות עם מגירות ושימוש באזור מתחת למיטה או הספה.

  בסיכומו של דבר, עם תכנון נבון ויצירתי של החלל והריהוט, ניתן לעצב דירת סטודיו קטנה כך שתהיה פונקציונלית, אסתטית ומלאת אווירה חמימה. המפתח הוא ניצול מושכל של האור הטבעי, יצירת אזורים מוגדרים ושימוש בפתרונות אחסון חכמים.