עיצוב משרד
ראשי » עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים שונה מעיצוב פנים של דירה במספר היבטים וכדי להצליח בעיצוב פנים של משרד, יש לבצע אותו תוך התחשבות בצורך שלכם, של העובדים ולקוחות החברה אם ישנם.

עיצוב משרדים שמוציא את המקסימום

עיצוב פנים של משרדים הוא הרבה יותר ממראה ולמען האמת, אחד העקרונות החשובים ביותר הוא לעצב את המשרד באופן פונקציונלי – כך שיהיה גם שימושי ושתוכלו להפיק משטח משרד נתון את המקסימום.

תכנון נכון של המשרד יכול להיות ההבדל בין סביבת עבודה נוחה ומרווחת לבין כזאת שאינה מתוכננת כהלכה וכשמדובר במשרד שבו נמצאים מחצית מהיום אם לא יותר, יש לכך חשיבות עליונה על ההרגשה הכללית, היכולת לעבוד באופן פרודוקטיבי ועוד.

משרד מעוצב עם שולחן ביליארד במרכז

מעבר לכך, עיצוב משרד בדרך הנכונה מאפשר לכם לנצל את החלל באופן הטוב ביותר גם מבחינת הניצולת למטר ומעצבת פנים מומלצת תדאג לכך שהעלות למטר עבודה תהיה המשתלמת ביותר שאפשר במסגרת המגבלות.

מדובר בסביבת עבודה וישנה חשיבות גבוהה מאוד לתכנון נכון ולכן השלב התכנוני הוא הראשון בכל עיצוב של משרד.

עיצוב פנים למשרדים שמתחשב בעובדים

כאמור, המשרד מהווה סביבה עסקית שבה אתם והעובדים מבלים שעות רבות בעבודה אינטנסיבית מול המחשב, בטלפון, חדרי ישיבות וכו וכדי שהעבודה תתבצע באופן הטוב ביותר וכדי שההרגשה הכללית תהיה נעימה, חשוב מאוד לעצב את המשרד באופן הנכון.

מחקרים הראו שההשפעה של עיצוב משרדים הולכת יד ביד עם מצב הרוח של העובדים ואפילו משפיעה באופן ישיר על התפוקה שלהם. ההשפעה ניכרת היטב בבחירת הצבעים, תאורה ותכנון נכון שלוקח בחשבון את צרכיו של העובד ושם אותו במרכז.

עיצוב משרדים

מה משדר עיצוב המשרד ללקוחות שלכם?

עוד שאלה שצריך לתת עליה את הדעת היא מה המשרד משדר ללקוחות החברה. זה הזמן לספר לכם שלעיצוב יש חלק מאוד משמעותי ביצירת רושם מתאים כלפי הלקוחות שלכם (טוב מראה עיניים מאלף מילים…) ומעבר ליצירת סביבה נעימה, בעיצוב משרדים צריך לקחת בחשבון את נוחות הלקוחות, חשיבה על אזורי המתנה נעימים (ומה רוצים לשדר בהם), בחירת צבעים שתואמים מצד אחד את רוח וסימני המסחר של החברה אך מצד שני יוצרים סביבה נעימה לסגירת עסקאות ועוד שלל טכניקות שיכולות לעשות את ההבדל בין פגישה נעימה לפגישה משתלמת (:

עיצוב פנים למשרדים

מה לגבי הטעם האישי שלכם?

שלאחר ששקללנו את כל הגורמים, האילוצים והרצונות שלנו ולאחר שסיימנו את השלב התכנוני וברשותנו מספר סקיצות ואפשרויות, בואו ונזכור שעיצוב פנים למשרדים אינו מתייחס רק לצד הרציונלי שאמור לספק סביבה מנוצלת היטב שמספקת את התנאים הטובים ביותר ושמגשימים את מטרות המשרד. בעיצוב פנים אנו חייבים לתת ביטוי גם לרגש והחכמה הגדולה בעיני היא לשלב את הרגש עם הרציונל באופן שהאחד מעשיר את השני ושהשלם שווה יותר מסך חלקיו.

עיצוב משרדים מבט מלמעלה

כאן המקום להכניס למשוואה את הטעם האישי שלכם ולדאוג שהמשרד יעוצב בקווים עדכניים שישקפו את הרצון שלכם – חדשנות במשרדי הייטק, או עיצוב יוקרתי במשרד רואי חשבון או עורכי דין ששם דגש על סדר, ניקיון ואמינות.

כמה עולה עיצוב משרדים

המחיר של עיצוב משרדים מאוד משתנה ותלוי בגודל המשרד, הדרישות וכו. יחד עם זאת כדאי שתדעו שמשרדנו מעצב את כל סוגי המשרדים ובאפשרותנו להתאים את עצמנו לתקציב שלכם כך שבכל אופן תוכלו להוציא את המקסימום מהמשרד ולא משנה אם מדובר במשרד חדש או משרד שעובר שיפוץ – לאחר אפיון הצרכים נוכל לספק לכם את ההצעה המשתלמת שכוללת ליווי אישי ושקלול כל הצרכים שלכם.

עיצוב פנים למשרד

עיצוב משרד בכל גודל עם תכנית תלת ממד

לא משנה מה גודל המשרד שלכם ובאיזה תחום אתם עוסקים. לנו יש את היכולות לשדרג לכם את המשרד ולעצב אותו באופן הנכון (מעצבים גם משרדים קטנים), העדכני והטוב ביותר שיספק את סביבת העבודה הנעימה אך יחד עם זאת ישדר את המסר.

צרו עמנו קשר ונשמח לקבוע פגישת ייעוץ והתרשמות בלי התחייבות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך