פרוייקט של מעצבת פנים

ב״סטודיו לעיצוב פנים״ תוכלו ליהנות משירות של מעצבת פנים בראשון לציון עם המלצות וניסיון במגוון פרוייקטים, החל מעיצוב פנים של בית ועד לליווי מלא של שיפוץ או בנייה. אנו מתמחים בעיצוב פנים של דירות מכל סוג (כולל דירות יוקרה) בתים פרטיים, חנויות, משרדים ועסקים.

כשאתם בוחרים מעצב פנים בראשון לציון של ה״סטודיו לעיצוב פנים״ אתם נהנים מיחס אישי, ליווי צמוד, שקיפות ושילוב אופטימלי בין הצורך העיצובי לבין הצרכים שלכם. בואו ונגשים יחד את החלום שלכם! התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם.

בשנים האחרונות תחום עיצוב הפנים הפך לפופולרי מאוד בישראל ובעולם. ישנם אנשים רבים שמעוניינים לשדרג את המראה של ביתם וליצור סביבת מגורים שתשקף את אישיותם וטעמם. כחלק ממגמת שדרוג הבית, רבים פונים לשרותיה של מעצבת פנים כדי לקבל ליווי והכוונה מקצועית.

ב״סטודיו לעיצוב פנים״ אנשי מקצוע שעברו הכשרה ייעודית בתחום העיצוב ובעלי ניסיון בתכנון מרחבי מגורים, משרדים ומסחר. אנו מתמחים בשילוב גוונים, טקסטורות, ריהוט ואביזרים כדי ליצור סביבה המותאמת לצרכים ולסגנון של הלקוח.

למה צריך מעצבת פנים בראשון לציון?

ישנן מספר סיבות מרכזיות לכך שכדאי להיעזר במעצבת פנים מקצועית:

חסכון בזמן וכסף

מעצבת הפנים בראשון לציון חוסכת ממך את הצורך לערוך מחקר עצמאי על מגמות וסגנונות, לאתר מוצרים וחומרים מתאימים ולתאם בין ספקים שונים. בזכות ניסיונה וקשריה היא יודעת היכן כדאי לרכוש מוצרים במחירים אטרקטיביים ואיך למקסם את התקציב שהוקצה לפרויקט.

מבט מקצועי ואובייקטיבי

לכל אחד מאיתנו יש טעם אישי וסגנון ייחודי משלו. לעיתים קרובות הדבר מונע מאיתנו לראות את התמונה הכוללת ואת הפוטנציאל הגלום במרחב. מעצבת פנים מנוסה מסוגלת להתבונן בפרויקט בעין ביקורתית ולהציע פתרונות יצירתיים שישדרגו את המרחב.

מומחיות בתכנון ועיצוב פנים

מעצב פנים רכש ידע וניסיון בכל הקשור לתכנון מרחבים, בחירת חומרים וגוונים, שילוב טקסטורות והתאמת ריהוט. מעצב פנים בראשון לציון מכיר מגוון רחב של סגנונות עיצוב ומגמות עכשוויות ויודע כיצד ליישמן בצורה מיטבית הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונלית.

חיסכון בזמן ועבודה

תהליך שיפוץ ועיצוב הבית יכול להיות מורכב ומאתגר ולכלול תיאומים מול קבלנים, שינוע ריהוט ועוד. מעצבת הפנים נוטלת על עצמה את ניהול הפרויקט ומאפשרת לכם להתפנות לעיסוקים אחרים בזמן השיפוץ.

מה מציעה מעצבת פנים בראשון לציון?

שירותי עיצוב פנים בראשון לציון כולל שירותי עיצוב מקצה לקצה למגוון פרויקטים:

עיצוב דירות מגורים

החל מחדרים בודדים ועד לעיצוב כל הדירה – הסלון, חדרי שינה, מטבח ועוד. תכנון ריהוט, בחירת גוונים ואביזרים ויצירת סביבת מגורים המותאמת לסגנון חייכם.

שיפוצים ושינויי פנים

ליווי התהליך משלב התכנון ועד לביצוע השיפוץ – הריסת קירות, שינוי חלוקת החלל, בחירת חומרי גמר, ריצוף, טיח וצבע.

עיצוב משרדים וחנויות

עיצוב משרדים וחללים מסחריים תוך התאמה לפעילות העסקית ויצירת סביבת עבודה פרודוקטיבית ואסתטית.

פרויקטים מסחריים

עיצוב פנים של מסעדות, בתי קפה, חנויות, בוטיקים ועוד. יצירת חלל ייחודי שימשוך לקוחות תוך שימת דגש על פונקציונליות ותנועה טובה.

תהליך העבודה עם מעצבת פנים בראשון לציון

העבודה עם מעצבת פנים כוללת מספר שלבים עיקריים:

ייעוץ ראשוני

בפגישה הראשונה מעצבת הפנים תכיר את הפרויקט ואתכם – מהם הצרכים, הסגנון המועדף והתקציב המתוכנן. בהתאם לכך תציע את המלצותיה הראשוניות.

תכנון והגשת הצעה

לאחר הפגישה הראשונה מעצבת הפנים תכין הצעת תכנון מפורטת הכוללת תוכניות, תמונות קונספט והצעת מחיר.

ליווי ביצוע ורכישות

לאחר אישור ההצעה, מעצבת הפנים תלווה את ביצוע הפרויקט ותדאג לרכישה ואספקה של כל המוצרים והאביזרים הנדרשים.

פיקוח על העבודה

מעצבת הפנים תהיה אחראית על פיקוח הקבלנים והגורמים השונים המעורבים בפרויקט ותוודא שהעבודה מבוצעת לפי התכנון.

מסירה וליווי

בסיום העבודה תיערך מסירת הפרויקט ללקוח. בנוסף, מעצבות רבות ממשיכות ללוות את הלקוחות שלהן גם לאחר מכן.

עלויות ותקציב

עלויות שירותי מעצבת פנים יבראשון לציון יכולות להשתנות בהתאם להיקף הפרויקט, מורכבותו ולוחות זמנים. בדרך כלל התשלום כולל אחוז מסוים מעלות הפרויקט הכוללת בתוספת שכר טרחה קבוע.

למשל, בפרויקט שיפוץ דירה בהיקף כולל של 300,000 ש"ח, עלויות מעצבת הפנים יכולות לנוע בין 15,000 ל-30,000 ש"ח, בהתאם להיקף העבודה.

בכל מקרה, חשוב להגדיר מראש תקציב ברור לפרויקט ולקבל הצעת מחיר בכתב מהמעצבת על מנת להימנע מעלויות נוספות או מאי הבנות.

לסיכום, אם אתם שוקלים לשפץ או לעצב מחדש את הבית או העסק שלכם, כדאי מאוד להיעזר במעצבת פנים מקצועית. מעצבת הפנים תוכל להביא לידי ביטוי את חזונכם וליצור עבורכם מרחב מותאם אישית ופונקציונלי, תוך חיסכון של זמן וכסף. בסטודיו לעיצוב פנים בראשון לציון ניתן להזמין מעצב פנים או מעצבת שישמחו לסייע לכם לשדרג את הבית או העסק.

עשוי לעניין אתכם: מעצבת פנים בחולון | מעצבת פנים בתל אביב | מעצבת פנים במרכז | מעצבת פנים בשרון | מעצבת פנים במודיעין | מעצבת פנים ברחובות | מעצבת פנים בפתח תקווה