עבודה עם מעצבת פנים

בסטודיו לעיצוב פנים מגשימים לכם את החלום עם מעצבת פנים ברחובות בעלת ניסיון בעשרות רבות של פרוייקטים במגזר הפרטי והעסקי. אנו מתמחים בשירותי תכנון, פיקוח ועיצוב פנים ברמה גבוהה במיוחד שמשלבת בין שירות אישי ורמה מקצועית גבוהה מאוד. בונים בית חדש? משפצים את הדירה או מחפשים מעצבת פנים לעיצוב העסק או המשרד? אלה בדיוק התחומים שבהם אנו מתמחים ומציעים לכם שירותים מגוונים שמתחילים בהלבשת הבית ומגיעים עד לכדי תכנון חללים ופיקוח הדוק על כל שלבי הביצוע.

אנו עובדים בשיטות עדכניות בדגש על שילוב מוצלח שבין מראה לשימושיות ומתגאים בשירות אישי וצמוד לאורך כל התהליך. התקשרו אלינו לתיאום פגישת ייעוץ ויחד נגשים לכם את החלום.

מעצבת פנים ברחובות – מה תפקידה?

מעצבת פנים היא בעלת מקצוע שתפקידה לתכנן ולעצב בתים, משרדים, עסקים ומבנים אחרים. מעצבת פנים מומלצת יכולה להפוך מרחב פנימי למעוצב, אסתטי, פונקציונלי וכזה שמתאים לצרכיו הייחודיים של הלקוח.

תכנון חלל פנימי

מעצבת פנים אחראית על תכנון החלל הפנימי באופן מיטבי. היא לוקחת בחשבון את השימושים המתוכננים לחלל – האם מדובר בבית מגורים, משרד, חנות, מסעדה או כל מבנה אחר, והתאם לכך היא מתכננת את חלוקת החללים הפנימיים, מיקום הקירות, פתחים, דלתות וחלונות. מעצבת פנים טובה תביא בחשבון גורמים כמו מעמר נכון ונוח בין החללים, תאורה מיטבית, אקוסטיקה, נראות, גימורים ועוד.

סגנון עיצובי

מעצבת פנים ברחובות אחראית על בחירת סגנון עיצוב הפנים ויצירת האווירה. היא תסייע בבחירת ריהוט, גימורים, צבעים, אביזרים ופריטי דקורציה שישרתו את הסגנון הרצוי ואת מטרת החלל. מעצבת פנים מקצועית תדע לשלב בין מרכיבים שונים ליצירת אווירה רצויה.

שילוב הרמוני

מעצבת פנים אמונה על שילוב מוצלח של גורמים שונים במרחב – תאורה, טקסטורות, צבעים ועוד. היא יודעת כיצד לייצר הרמוניה ואיזון בין הגורמים כך שהתוצאה הסופית תהיה אסתטית ותספק סביבה פונקציונאלית. מעצבת פנים מנוסה ברחובות תשלב בין גורמים אלה בצורה מושכלת ולא רק על בסיס טעם אישי.

בתהליך עבודתה, מעצבת הפנים סוקרת את המצב הקיים של החלל, לומדת את צרכי הלקוחות ומאזינה לרצונותיהם. על הבסיס הזה היא מכינה תכנית עיצוב מפורטת שכוללת את תכנון החלל, בחירת חומרים וגימורים, ריהוט ופריטי דקורציה. היא מציגה ללקוחות את התכנית בצורה ויזואלית על ידי סקיצות, תרשימים והדמיות תלת-ממדיות ובשלב הביצוע היא מפקחת על העבודה, בוחרת ורוכשת פריטים שונים ומבצעת פיקוח צמוד על התקדמות הפרויקט.

מדוע כדאי לשכור מעצבת פנים ברחובות?

לשכירת מעצבת פנים מומלצת ברחובות יתרונות רבים. להלן חלק מהם:

 1. מעצבת פנים מיומנת תוכל ליצור עיצוב פנים איכותי ואסתטי בהרבה ביחס למה שהלקוח יכול להשיג לבדו. עיצוב פנים מוצלח דורש ידע וניסיון בתחום העיצוב, שליטה בעקרונות תכנון חלל ויכולת לשלב בין גורמים שונים כגון ריהוט, תאורה, טקסטורות ועוד. מעצבת מקצועית תוכל להפיק את המיטב מהחלל וליצור עיצוב הוליסטי והרמוני.
 2. מעצבת טובה תשמור על מסגרת התקציב של הלקוח ותמנע בזבוז וטעויות יקרות. היא תכיר היטב את מחירי ואיכות המוצרים בשוק, תדע היכן אפשר לחסוך והיכן כדאי להשקיע. מעצבת מנוסה גם תוכל למנוע טעויות תכנון ועיצוב שעלולות להוביל לבזבוז כספי רב.
 3. מעצבת ברחובות תחסוך ללקוחות זמן רב וכאב ראש. תהליך העיצוב כולל סקר החלל, תכנון, בחירת מוצרים, הזמנות, פיקוח ועוד. זהו תהליך מורכב שדורש מחוייבות, ידע וקשרים עם ספקים. מעצבת מקצועית כבר מכירה את התהליך ויש לה קשרים עם ספקים ובעלי נקצוע מומלצים.
 4. עיצוב ייחודי המותאם אישית ללקוח. בניגוד לרכישת ריהוט אקראית, מעצבת פנים תתכנן ותפיק עיצוב איכותי וייחודי המשקף את אישיות הלקוחות וצרכיהם.
 5. דאגה לפרטים הקטנים שיוצרים את השלם. המעצבת תשים לב לניואנסים כמו תאורה, אביזרים, קישוטים ועוד פרטים שהלקוח כנראה יפספס. פרטים אלה ישדרגו את העיצוב ויהפכו אותו לייחודי ואיכותי.
 6. מעצבת פנים ברחובות תוכל לייעץ ולהכווין את הלקוחות בבחירת סגנון עיצוב המתאים. ישנם סגנונות רבים כמו מודרני, קלאסי, כפרי, תעשייתי ועוד. מעצבת פנים מנוסה תבין טוב יותר מה מתאים ללקוח ואיזה סגנון ישקף את אישיותם ויענה על צרכיהם.

מעצבת פנים מקצועית ברחובות תוכל להפוך חלל פנימי לאסתטי ופונקציונלי בצורה המיטבית, לחסוך זמן וכסף ללקוחות ולספק עיצוב איכותי וייחודי המותאם אישית ללקוח.

כמה עולה מעצבת פנים ברחובות?

אחת השאלות המסקרנות בבחירת מעצבת פנים ברחובות הוא עלות שירותיה. מחיר מעצבת פנים יכולים לנוע בטווח רחב, בהתאם לניסיונם, המוניטין והיקף הפרויקט. לפניכם מספר גורמים משפיעים על מחיר מעצבת פנים ברחובות:

 1. רמת הניסיון – מעצבות ותיקות ומנוסות יגבו בדרך כלל מחיר גבוה יותר עבור שירותיהן, בהתאם לניסיון הרב שצברו. מעצבות פנים צעירות יותר ופחות מנוסות יכולות להציע מחירים זולים יותר.
 2. היקף הפרויקט – פרויקטים גדולים כמו עיצוב כללי של בית או משרד גדול יעלו יותר מאשר פרויקטים קטנים כמו עיצוב חדר בודד. ככל שהיקף העבודה רחב יותר כך התשלום יהיה גבוה יותר.
 3. אופי הפרויקט – פרויקטים מורכבים ויוקרתיים כמו עיצוב פנים של מסעדות, בתי מלון וחנויות יובילו לתשלום גבוה יותר. פרויקטים פשוטים יחסית כמו עיצוב דירת מגורים סטנדרטית יהיו זולים יותר.
 4. מיתוג – מעצבות פנים מוכרות ומבוקשות, שבנו לעצמן שם ומותג, יוכלו לגבות מחיר גבוה יותר עבור עבודתן.
 5. היקף ליווי ופיקוח על הפרויקט – מעצבות שנותנות ליווי צמוד ופיקוח הדוק על ביצוע הפרויקט בשטח יגבו על כך תשלום נוסף.

להלן טווח מחירים ממוצע לשירותי מעצבת פנים ברחובות:

 • עיצוב בסיסי של דירת 3-4 חדרים – 10,000-25,000 ש"ח
 • עיצוב כללי של בית פרטי – 20,000-50,000 ש"ח
 • עיצוב משרדים – 10,000-40,000 ש"ח
 • עיצוב חנות קטנה עד בינונית – 10,000-20,000 ש"ח
 • עיצוב מסעדה – 15,000-50,000 ש"ח
 • שיפוץ ועיצוב דירה ישנה – 10,000-15,000 ש"ח לחדר

יש לזכור כי מדובר במחירים ממוצעים שעשויים להשתנות בהתאם לגורמים שפורטו לעיל. המחיר אינו אמור להיות השיקול הבלעדי, אלא גם ניסיון המעצבת, איכות עבודותיה הקודמות וההתאמה האישית ללקוח.

מחפשים מעצבת ברחובות? בסטודיו לעיצוב פנים תמצאו מעצבת פנים מומלצת ומנוסה שתשדרג את הפרוייקט שלכם. התקשרו אלינו לתיאום פגישת ייעוץ.

עשוי לעניין אתכם: מעצבת פנים בראשון לציון | מעצבת פנים בתל אביב | מעצבת פנים בחולון | מעצבת פנים בשרון | מעצבת פנים במודיעין | מעצבת פנים במרכז | מעצבת פנים בפתח תקווה