מחיר עיצוב פנים
ראשי » מעצבת פנים מחיר

מעצבת פנים מחיר

אחת התהיות המרכזיות בהזמנת מעצב או מעצבת פנים היא כמה זה עולה. מאחר שמדובר בשירות ולא במוצר מוגמר, יכולים להיות הבדלים בין מעצבת אחת לאחרת הן מבחינת היכולות, הניסיון והשירות שהיא מעניקה לכם. ניסינו לעשות סדר במחירים כך שיהיה לכם מושג על העלויות הצפויות ועל הסעיפים הקטנים שאתם חייבים לבדוק.

לא כל מעצבת פנים מציעה את אותו שירות

לפני שנציג את המחירון חשוב להבין שלא כל מעצבת פנים חושבת ועובדת באותו האופן ושלא כל שירות שניתן לכם באמת אותו הדבר.

עליכם לזכור שלמעצבת פנים יכול להיות התפקיד הכי מרכזי בניהול הפרוייקט ובכלל זה על התוצאות, המראה, הפונקציונאליות והאיכות, שלא לדבר על זמינות, קשב ושירות. גם בקרב מעצבי פנים, כמו אצל כל בעלי המקצוע, יש מי שיספק לכם שירות מקצועי ואיכותי, ויש מי שעסוק יותר בלגייס לקוחות חדשים מאשר לנהל את הפרוייקט שלכם בהצלחה.

מעבר לכך חשוב לזכור שעיצוב פנים אינו מסתכם בכוונות טובות וגם אם למעצבת פנים שבחרתם יש את כל הכווונות הטובות בעולם, היא עדיין צריכה להביא ערך מוסף, לחשוב בתחכום, למנוע ולפתור בעיות ולעבוד עם מגוון אנשי מקצוע שחלקם לא פשוטים לניהול.

בסטודיו לעיצוב פנים מאמינים שכל מעצב או מעצבת פנים צריכים להיות מאוד אדיבים, קשובים ורגישים כלפי הלקוח מצד אחד, אך אסרטיבים מאוד ומנהלים קשוחים ובלתי מתפשרים כשזה מגיע ליחס עם ספקים וקבלנים. יש רק דרך אחת להגיע לתוצאות מושלמות ובדרך הזו אין פשרות!

מחירון מעצבת פנים

שירות טווח מחירים ממוצע
מחיר פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים400 ₪ – 600 ₪
הכנת תכנית עבודה1,700 ₪ – 2,700 ₪
הדמיות תלת מימד800 ₪ – 4,000 ₪
הכנת כתב כמויות700 ₪ – 2,000 ₪
קניות (ליווי והתאמה)800 ₪ – 2,000 ₪
פיקוח על שיפוץ20,000 ₪ (בממוצע)
הלבשת הבית7,000 ₪ – 10,000 ₪
שירותי עיצוב פנים לבתי יוקרה10,000 ₪ – 50,000 ₪
מחיר ייעוץ שעתי450 ₪
עיצוב פנים לעסקיםהחל מ-7,000 ₪
עיצוב משרדיםהחל מ-10,000 ₪
עיצוב חללי עבודההחל מ-10,000 ₪

חשוב לציין שהמחירים הם להערכה בלבד והמחיר הסופי נגזר ממהות הפרוייקט, היקפו והשירות שניתן מכיוון שישנם פרוייקטים שמצריכים ליווי אינטנסיבי לצד פרוייקטים שמסתכמים בהלבשה ועיצוב פנים כללי שמן הסתם יהיו הרבה יותר זולים.

כמו כן חשוב להבין שישנם פרוייקטים שבהם המחיר ינתן לפי מ״ר וישנפ מקרים שבהם התמחור יעשה דווקא לפי אחוז מכלל המחיר הסופי.

כדי לקבל הצעת מחיר מהימנה, חשוב שנבין את הצרכים שלכם, את היקף העבודה ואת סל השירותים שאתם זקוקים לו.

מה שבטוח – אנו מתמחרים כל פרוייקט באופן הוגן ואנו בטוחים שביחס של עלות מול התועלת שתתקבל מהשירות שלנו, אתם תיהנו מהמחירים הכי משתלמים!

גורמים שמשפיעים על מחיר מעצבת פנים

בניה, שיפוץ או עיצוב מחדש של הבית יכול להפוך אותו לסביבת מגורים איכותית ומושכת יותר, אך רבים חוששים מהעלות הגבוהה הכרוכה לכאורה בהזמנת מעצב פנים. כמה באמת עולה מעצב פנים? האם זה בהישג יד?

בשורות הבאות נעמוד על הגורמים המשפיעים על עלות מעצב פנים, נבין מהם טווחי המחירים המקובלים היום וכן נראה כיצד ניתן להוזיל מעט את העלויות עם תכנון נבון.

ראשית כל חשוב להבין שמחיר מעצבת פנים תלוי במספר רב של גורמים ומשתנים, ולכן קשה לציין מחיר אחיד המתאים לכל המקרים. המחיר ישתנה בהתאם לגודל הפרויקט, מיקומו הגיאוגרפי, מורכבות העבודה, סוג החומרים והמוצרים הנבחרים ועוד. יחד עם זאת, ניתן לאמוד כיום עלויות ממוצעות המקובלות בתחום עיצוב הפנים בארץ ולהתאים אותן לצרכים ולתקציב שלנו.

העסקתו שלמעצב פנים איכותי ומקצועי כדאי מאוד על אף העלות הגבוהה יחסית מהסיבה הפשוטה שבאפשרותו יכול להוביל אותנו לתוצאות מרשימות שקשה להשיג בכוחות עצמנו או עם מעצבים מתחילים/חסרי ניסיון או ידע. עם ניסיונו והבנתו המעמיקה בעיצוב פנים, המעצב יוכל ליצור עבורנו סביבת מגורים הרמונית, מושכת ותואמת את טעמנו האישי. בסיועו נחסוך זמן וכסף רב בתהליך, נמנע טעויות, נהפוך את המבנה להרבה יותר שימושי ונזכה לליווי וייעוץ מקצועי.

אז בואו נבין טוב יותר מהם הגורמים המשפיעים על עלות מעצב פנים וכיצד ניתן להתאים את התקציב שלנו כדי ליהנות משיפוץ מושלם בליווי מעצב מקצועי מוכשר.

ישנם מספר גורמים מרכזיים המשפיעים על מחיר שירותי מעצב פנים:

  1. ניסיון וותק – מעצבים בעלי ניסיון רב יותר וותק בתחום יוכלו בדרך כלל לגבות מחיר גבוה יותר עבור עבודתם. מעצב פנים ותיק ומנוסה צבר ידע רב במהלך השנים ויכול להציע רעיונות ופתרונות יצירתיים ואיכותיים יותר.
  2. היקף הפרויקט – ככל שהפרויקט גדול יותר בהיקפו ומורכב יותר, כך גם המחיר הכולל יעלה. שיפוץ מקיף של בית שלם יעלה הרבה יותר מאשר עיצוב חדר בודד.
  3. סוג העבודה – עיצוב פנים מקיף הכולל תכנון וליווי של הפרויקט מתחילתו ועד סופו יעלה יותר מאשר יעוץ חד פעמי או סיוע בשלב מסוים.
  4. חומרים ומוצרים – שילוב חומרי גלם ומוצרים יוקרתיים ויקרים כמו אבן, עץ אקזוטי, מתכות וכדומה יגדיל את עלות הפרויקט הכוללת.

האם ניתן להוזיל את המחיר של מעצב פנים?

גם אם תקציב העיצוב מוגבל, אין זה אומר שצריך לוותר לחלוטין על ליווי מקצועי של מעצבת פנים. קיימות מספר דרכים פשוטות להוזיל את עלויות העיצוב וליהנות בכל זאת מתוצאה מרשימה:

  1. ויתור על חומרים ומוצרים יקרים – ניתן לבקש מהמעצב להשתמש בחומרי גלם שאינם יקרים במיוחד. כמו כן, אפשר לוותר על פריטי ריהוט ואביזרי מותרות שאינם הכרחיים.
  2. מיקוד המעצב באזורים חשובים – אם התקציב מוגבל, כדאי למקד את עבודת המעצבת בחללים החשובים, למשל הסלון או חדר האמבטיה, ואילו בשאר האזורים נסתפק בעיצוב בסיסי יותר.
  3. צמצום היקף השירות – ניתן לחסוך הוצאות ניכרות ולהגיע לתוצאות מרשימות אם מצמצמים את היקף האחריות והשירותים שמוצעים על ידי המעצבת.

כמובן שיש למצוא את האיזון הנכון בין חיסכון לאיכות. ויתור על מעצב מקצועי עלול להוביל לטעויות יקרות ולתוצאה מאכזבת. לעומת זאת, מעצב פנים טוב יכול להפוך פרויקט צנוע למרשים במיוחד. עם תכנון נכון והקפדה על הפרטים, נוכל ליהנות מעיצוב מרהיב גם בתקציב מוגבל וזה בדיוק מה שמעצבת פנים צריכה לספק לכם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך