עיצוב פנים עם מעצבת
ראשי » בחירת מעצבת פנים

בחירת מעצבת פנים

כשמחפשים מעצבת פנים מומלצת יש לתת את הדעת למספר נקודות שעשויות לעשות את ההבדל בין עיצוב פונקציונלי שקולע לטעם שלכם לבין עבודה מתסכלת עם מעצב פנים שלא משדר אתכם באותו הגל.

אני גאה להציע לכם עיצוב בית בקטע אחר – בגובה העיניים, שבו אני לוקחת את הצרכים שלכם ועוטפת אותם בשימושיות ובניצול מקסימלי של חלל המגורים – הן מבחינת היכולת להפיק את המקסימום בשגרה היומית והן מבחינת המראה העדכני שאף אחד לא יישאר אדיש כלפיו, והכל כמובן בנחת ובאווירה סובלנית לאורך כל הדרך עד להגשמת בית החלומות שלכם.

מעצבת פנים בסגנון שלכם

אולי שמעתם שעבודה עם מעצבת פנים זה כמו זוגיות – כך שכל אחד צריך לקבל את השני… אני חושבת קצת אחרת ומאמינה שאני פה כדי להביא את הידע הרחב והניסיון שלי על מנת לספק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר שאפשר לבקש.

כשאנו נפגשים, אני סוקרת את חלל המגורים, את הרצונות שלכם וכמובן את הטעם האישי ומכל זה עוזרת לכם להרכיב את התמהיל הכי טוב שניתן – כזה שיהיה יפה, נעים ועדכני מצד אחד אך גם שימושי ויעיל מצד שני ובקיצור – אנו כאן כדי להוציא את המקסימום מחלל המגורים הן מבחינת הפרקטיקה והן מבחינת הרגש.

תכנון ועיצוב בית עם מעצבת פנים

למה ומי צריך מעצבת פנים?

שירותי מעצבת פנים מוצעים לכל מי שעומד לפני שיפוץ או בניה של בית חדש ומעוניין בעיניים מקצועיות שיעזרו לו לתכנן את סביבת המגורים באופן הנכון ולנהל את התהליך במקצועיות. בנוסף חשוב לציין שמעצבת פנים מספקת שירותים גם בתכנון ועיצוב משרדים כך שיהיו מזמינים, נעימים, עדכניים ומנוצלים באופן המיטבי. כפי שאסביר בהמשך, אין מגבלה של גודל או היקף וכיום היעזרות במעצבת פנים כבר אינה נחלתה של קבוצת אוכלוסיה מסוימת.

התפקיד של מעצבת פנים

תפקידה של מעצבת פנים מתחלק לשניים – החלק התכנוני והחלק הביצועי. מבחינת התכנון שכולל את כ המאפיינים (לרבות מיקום הקירות, גודל החדרים, צבע הקירות ואפילו הריהוט) ברור לכולנו שצריך לבסס תכנית תלת ממדית שתשקף את הרצונות והטעם שלכם באופן הכי טוב. לאחר מכן, חשוב לבצע את התכנית באופן הנכון ובקפדנות תוך בחירת בעלי מקצוע מומלצים ושימת דגש לביצוע מושלם.

מעצבת פנים מלווה אתכם לאורך כל התהליך מההתחלה ועד למסירת המפתח לשביעות רצונכם.

מעצבת פנים בעיצוב דירה קטנה

כמה עולה לשכור מעצבת פנים?

נתחיל בעובדות – בניגוד לעבר היום כבר לא צריכים להיות עשירים על מנת להזמין מעצבת פנים ויותר ישראלים מגלים את היתרונות שלעתים חוסכים להם אפילו כסף וזה מבלי ששקללנו בכלל את חלל המגורים היעיל, הנעים וחף מטעויות שיהפכו אותו ללא מנוצל באופן מלא.

אם מוסיפים לכל זה את השקט שנחסך לכם בחיפוש בעלי מקצוע מומלצים ובעבודה מולם כמו גם היכולת של מעצבת פנים לחסוך לכם כסף ברכישת חומרי גלם ואביזרים שונים – הן מבחינת הנחות במקומות מובילים והן מבחינת תכנון נכון שמונע בזבוז של חומרי גלם, מתקבלת תמונה שהמחיר הסופי עשוי שלא להיות משמעותי כלל – בטח אם לוקחים בחשבון את כל היתרונות.

ולא – לא חייבים להיות עם בית גדול כדי להזמין מעצבת פנים, היום מקובל מאוד לעצב גם דירות קטנות.

באופן כללי מחיר מעצבת פנים נקבע על פי מספר גורמים כגון גודל המבנה, היקף השיפוץ או הבניה והמורכבות שלו. מעבר לכך, שונות המחירים בין המעצבות השונות מאוד גבוהה ואין מחירון מחייב כלשהו כך שבדרך כלל על מקצועיות צריך לשלם…

יחד עם זאת, אני מתחייבת לספק ללקוחותי את השירות הכי מקצועי וטוב במחיר נוח ככל שניתן וממליצה ליצור עמי קשר על מנת להבין את מהות הפרויקט והרצונות שלכם כדי שאוכל לספק הצעת מחיר מהימנה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך